top of page

PRO TARSIO MEDICAL BUDUJEME ZNAČKOVOU PRODEJNU

Majitel úspěšné české firmy nás poctil výjimečným úkolem: v rámci obchodní expanze do dalších regionů vybudovat novou značkovou prodejnu a zajistit její fungování.

Taková práce je pro nás radostí i výzvou. Víme, v čem jsme dobří – našemu klientovi zařídíme náskok před konkurencí například už jen tím, že mu ušetříme čas při vytváření know-how a výběru nezbytných technologií.

Maximálně využijeme naše zkušenosti z provozu a výstavby sítě maloobchodních prodejen, implementujeme vlastní propracované řízení lidských zdrojů, efektivní zpracování mzdové, účetní i skladové evidence a také on-line podnikový informační systém s integrovaným pokladním terminálem. A jako bonus přidáme vzdělávací proces zaměstnanců na takové úrovni, která zajistí profesionální servis.

Jinými slovy, s námi nezačínáte od nuly, ale již s funkčním řešením. Vaší obchodní vizi vdechneme život bez porodních bolestí. Odpadne vám starost s obsáhlou provozní agendou MO jednotky, získáte dohled nad hospodařením prodejny včetně skladových zásob, zajistíme pravidelný podrobný finanční reporting. A v neposlední řadě získáte kvalifikované pracovníky absolvující kurz prodejních dovedností a s odbornou znalostí prodejního zboží. Není důvod riskovat – ale vždy se najde pádný důvod, proč svěřit projekt do naší péče!

Σχόλια


bottom of page